Hurda Alımı

Sancaktepe Hurdacı

Sancaktepe hurdacı

Sancaktepe hurdacı hizmetlerimizle İstanbul’un en kalabalık bölgelerinden biri olan ilçede hurdalarınızı hızlıca elinizden çıkarma imkanı sunuyoruz. İlke Hurda olarak farklı ilçe ve semtlerde hurda alımı gerçekleştirmekteyiz. Bu bölgelerin en önemlilerinden biri de Sancaktepe’dir. Özellikle iş ve sanayi bölgelerinden çok sayıda hurda aldığımız bölgede bireysel satıcılara da aynı özenle hizmet vermekteyiz. Farklı hurda türleri için bize ulaşarak ekibimizin hurdalarınızı alması için talep oluşturabilirsiniz.

Sancaktepe hurdacı hizmetlerimizden yararlanmanız için tek yapmanız gereken 0534 844 4677 iletişim numaramızdan bizimle temasa geçmektir. Müşteri hizmetlerimizi arayabileceğiniz gibi WhatsApp hattı üzerinden fotoğraf atarak da hurdalarınızın türü ve ortalama değeri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmenizin ardından süreç genel olarak şu şekilde ilerler:

 • Ekibimiz hurdalarınızın fotoğraflarını ilettiğiniz takdirde size ortalama bir fiyat verir.
 • Anlaşma sağlandığı takdirde personellerimiz adresinize gelerek yerinde değerleme yapar ve piyasa koşullarına göre tavan fiyattan teklifte bulunur.
 • Fiyatta anlaşılması durumunda ekibimiz belirttiğiniz konuma gelerek malzemenizi alır.
 • Ödemeler nakit olarak elden yapılır.

Tüm bu adımların ardından çalışanlarımız, malzemelerinizi geri dönüşüm merkezimize getirir. Ardından Sancaktepe hurdacı hizmetlerimiz kapsamında ürünlerin yeniden üretim süreçlerine kazandırılmasını sağlarız.

Sancaktepe Yenidoğan Hurdacı

Sancaktepe Yenidoğan hurdacı hizmetleriyle çeşitli hurda malzemelerin alımını yapmaktayız. Bu malzemeler arasında başlıca sayabileceğimiz hurda türleri şunlardır:

 • Bakır
 • Alüminyum
 • Çelik
 • Demir
 • Çinko
 • Nikel
 • Kablo

Sıraladığımız tüm ürünler ve diğer hurda türleri için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Her bir ürünün alım koşulları farklılık gösterir. Malzemelerin içeriklerine ve geri dönüştürülebilirliğine göre fiyatlandırması değişebilmektedir. Bu nedenle her ürünü aynı fiyattan satın almak yerine malzemenizin hurda borsasındaki ederine göre tavan fiyatı sunmaktayız.

İlke Hurda olarak gerek fiyatlandırma gerekse hızlı ve güvenli adresten alım hizmetimizle elinizdeki atıl ürünleri kolayca değerlendirmenize imkan yaratıyoruz. Hurdaya ayrılan ürünler genellikle işlevini kaybetmiş malzemelerden oluşur. Doğada çözünmesi zor atıklara dönüşecek bu materyalleri satın alıp üretim için kullanılmasını sağlayarak hem size hem de ülke ekonomisine kazandırıyoruz.

Sancaktepe Hurdacı Hakkında

Hurda Malzemelerin Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Hurda fiyatı, piyasadaki  talep ve arzı ile belirlenir. Genellikle hurdanın  türü, miktarı, kalitesi ve geri dönüşüm sürecindeki ekonomik faktörler fiyatı etkiler. Buna ek olarak hurda malzemenin enerji maliyetleri ve geri dönüşüm maliyetleri gibi diğer faktörlerden de hesaplanabilir..

Hurdacılar Hurdaları Ne Yapar?

Hurda alımı yapan yerler topladıkları malzemeleri geri dönüşüm yapan fabrikalara verirler.

Kağıt ve Cam Hurda Sayılır Mı?

Genel kanının aksine kağıt ve cam ürünlerin hurda olarak alımı yapılmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir