Hurda Alımı

Alüminyum Hurda Fiyatı 2024

Alüminyum Hurda Fiyatı

Alüminyum hurda fiyatı belirlenmesinde etkili olan pek çok faktör vardır. Bu nedenle hurdalarınızın adresinizden teslim alınmadan önce uzmanlarımız tarafından değerlendirilmesi gerekir.

Değerlendirme sırasında dikkat edilen başlıklar şu şekilde sıralanabilir:

  • Alüminyum türü: Alüminyumun türü, kalitesi, ticari değeri ve fiyatını etkiler. Örneğin, düzgün alüminyum hurda fiyatı, kaliteli hurda alüminyumun fiyatından daha düşük olabilir.
  • Hurda miktarı: Elinizdeki hurdanın ağırlığı da alüminyum hurda fiyatları üzerinde etkilidir. Bu nedenle ekibimiz hurdanın türünü tespit ettikten sonra ağırlığını da göz önünde bulundurmaktadır.
  • Lojistik maliyetler: Lojistik maliyetleri, alüminyum hurdaların nakliye, depolama veya işleme maliyetleri gibi faktörlere dayalıdır ve fiyatı etkiler. Özellikle az miktardaki hurdalar için lojistik maliyetler önemli olabilmektedir.
  • Fire oranı: Hurdanın dönüşümünde materyalin bir kısmı yok olmaktadır. Bu nedenle alüminyum hurda fiyatı belirlenirken fire oranını da göz önüne almak gerekir.

Alüminyum Hurda Fiyatı

Hurda Alüminyum 45,11₺/Kg
Ofset Matbaa Kalıbı 55,50₺/Kg
Profil Alüminyum Hurda Fiyatı 50,10₺/Kg
Alüminyum Talaş 35,18₺/Kg

Söz konusu faktörlerin her birinin farklı bir ağırlığı vardır. Dolayısıyla alüminyum hurda fiyatı belirlenirken göz önüne alınmalıdır. En yakın hurdacı olarak, uzman ekibimizle alüminyum hurdalarınızı yerinde inceleyerek size en yüksek fiyatları veriyoruz. Böylelikle hem geri dönüşüme katkıda bulunmanızı sağlıyor hem de bütçenize katkıda bulunuyoruz.

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda alüminyum fiyatları, öncelikli olarak temel bir faktör olan hurda türü üzerinden belirlenir. Nitekim hurdanın saflık yüzde oranları belirleyici unsurdur. Bir diğer kriter ise alüminyumun mevcut durumudur. Dış yüzeyinde boya ya da kaplama olmasına dikkat edilir. Kaplıysa ya da boyalıysa fiyat değişkenlik gösterebilir. Tüm bu faktörler göz önüne alındığında hurda alüminyumdan elde edilen verim, temel kriter olarak değerlendirilmelidir.

Hurda alüminyumlar, değerlerine göre farklı sektörlerde fiyatlandırılırken, piyasalardaki yoğunluk talep ve diğer etmenler de hurda alüminyum fiyatlarında günlük periyotta değişikliklere neden olur. Alüminyum hurda fiyatı için güncel verileri baz alarak hareket etmeniz her zaman en doğrusu olacaktır.

Hurda Alüminyum Kilosu Ne Kadar?

Alüminyum maddesi, üretim safhaları içerisinde etkin bir yerde olduğundan “Hurda alüminyum ne kadar?” konusu, sektör içerisinde sıklıkla araştırılır. Bu aşamada da kişilerin alım ya da satım ücretleri esnasında farklılığı görebilmeleri ve buna uygun olarak hareket etmeleri de muhtemel olan konular arasında da yer almaktadır.

Bir satıcı ya da alıcı olarak, alüminyumun kilosuna dair yapılan araştırmalar sürekli olmalıdır. Böylelikle de en güncel bilgilerden alım ya da satım işlemlerini gerçekleştirmek mümkün olacaktır. İstanbul Hurdacı olarak güncel alüminyum hurda fiyatı hakkında aradığınız her şeyi sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için iletişim bilgilerimiz üzerinden tarafımıza ulaşın!

Alüminyum Hurda Fiyatı Hakkında

Alüminyum Hurda Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Hurda alüminyum fiyatlarının belirlenmesinde miktar, hurda kalitesi, alüminyum türü gibi pek çok etkili olan faktör vardır.

Yerinde Alüminyum Hurda Alımı Yapıyor musunuz?

Evet. İstanbul Hurdacı olarak bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde yerinde alım yapmaktayız.

Minimum Ne Kadar Alüminyum Hurda Alımı Yapıyorsunuz?

İstanbul Hurdacı olarak miktar ayrımı gözetmeksizin alüminyum hurdalarınızın alımını gerçekleştirmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir