Hurda Alımı

Kartal Hurdacı

Kartal Hurdacı

Kartal hurdacı hizmeti veren firmamız, sektördeki deneyimi ve uzmanlığıyla hurda alım-satım işlemi yapan kişiler tarafından çok fazla tercih ediliyor. Bu başarımızı, özellikle profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz fiyat politikamıza borçluyuz. Çünkü biz, alım-satım işlemleri esnasında gerektiği gibi bir fiyatlandırma yapıyoruz. Aradığınız andan itibaren sizi her konuda bilgilendiriyor ve aşağıdaki işlemlerle atıl malzemelerinize fiyat biçiyoruz:

  • Önce elinizde bulunan hurdalarınızın hangi türde olduğunu tespit ediyoruz. Çünkü hurdacılık sektöründe her malzeme için ayrı fiyat belirlenir.
  • Geri dönüşüm açısından bazı malzemeler uygun değildir. Bu nedenle hangi türde olursa olsun hurdaların geri dönüşüm açısından ne kadar uygun olduğunu inceliyoruz.
  • Hurda eşyaların fiyatları kilogram başına belirlenir. Biz de gelişmiş teknolojiyle tasarlanan kantarlarımızla malzemelerin ağırlığını ölçüyoruz.

Kartal hurdacı hizmetlerimiz kapsamında hurda borsasını yakından takip ediyor, sizlere teklif sunarken daima güncel fiyatları göz önüne alıyoruz. Sürekli değişen hurda fiyatlarından dolayı alacağınız fiyat teklifi de buna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Tutarı belirlerken herhangi bir haksızlık yaşanmaması için önceliğimiz, güncel fiyatlara uygun olarak ücreti belirlemektir. Memnuniyetinizi önceleyerek hurda piyasasına kıyasla daima en yüksek fiyatlarla hurdalarınızın alımını gerçekleştiriyoruz.

Kartal Hurda Alanlar

Kartal hurda alanlar arasında bulunan firmamız, profesyonel bir şekilde faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Kurumsal hizmet vererek hurda alım-satım işlerini sorunsuz biçimde gerçekleştirmekteyiz. Bizimle çalışmayı düşündüğünüzde ekiplerimiz verdiğiniz adrese en kısa sürede ulaşır. Fiyat konusunda karşılıklı anlaşmanın sağlanmasının ardından Kartal hurdacı hizmetlerimiz kapsamında hurdalarınızı merkezimize getirerek ayrıştırma işlemlerini yerine getirmekteyiz.

Hurdaların ayrılması, özellikle çamaşır makinesi, bilgisayar gibi eşyalar için zorunlu bir işlemdir. Çünkü bu gibi eşyalarda birçok farklı hurda türü bulunur. İşinin ehli ustalarımız, donanımlı araçları kullanarak malzemeleri ayrıştırır. Kartal hurdacı şubemizin depolarında hurdalar türlerine göre biriktirilir. Geri dönüşüm firmasının ihtiyacı doğrultusunda buradan hurdalar alınır ve malzemelerin tekrar hayata kazandırılma işlemi başlar.

Biz, Kartal hurdacı hizmetimizle daha güzel bir dünyayı çocuklarımıza bırakmayı hedefliyoruz. Hurda malzemelerin doğaya olan zararını önlüyor, aynı zamanda ham madde ihtiyacını en aza indirerek ülke ekonomimize katkı sağlıyoruz. Siz de hurda alım-satım işleri için bizi tercih ettiğinizde hem doğamızın korunmasına hem de ülke ekonomisinin güçlenmesine destek olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Firmanıza Nasıl Ulaşabilirim?

Firmamızla iletişim kurmak için 0534 844 4677 numarasını aramanız mümkündür. Ayrıca WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hurda Fiyatlarını Nasıl Belirliyorsunuz?

Hurda fiyatları için öncelikle güncel verilere bakarız. Ardından malzemelerin durumu ve kilosuna göre tutarı belirleriz.

Kartal Hurdacı Hizmetleri Kapsamında Hangi Hurdaları Alıyorsunuz?

Elinizde bulunan metallerden plastik malzemelere kadar her türlü atıl ürünü alırız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir