Hurda Alımı

Silivri Hurdacı

Silivri hurdacı

Silivri hurdacı ekibimizle İlke Hurda olarak size, profesyonel bir  hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Hurda alımı ve geri dönüşüm hizmetleri sunarak çevreye duyarlılık ve sürdürülebilirlik ilkesiyle hareket ediyoruz.

Silivri hurdacı hizmetimizle atık alımında geniş bir yelpazeye sahibiz. Demir, bakır, alüminyum, plastik gibi birçok farklı hurda malzemeyi adresinizden satın alıyoruz. Hurda satışı yapmak isteyenler için adil fiyatlar sunuyor ve anlık bir şekilde nakit olarak değerini ödüyoruz.

Bölgede faaliyet gösteren hurdacılar arasında müşterilerimizin ilk tercihi olmayı amaçlıyoruz. Silivri Hurdacı uzman ekibimiz, işlerinde deneyimli çalışanlarımız ve donanımlı ekipmanlarımızla  hızlı ve etkili bir hizmet sağlıyoruz.

Hurdaların doğru şekilde geri dönüştürülmesi, çevre için büyük bir öneme sahiptir. Biz de bu bilinçle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hurda malzemelerin geri dönüşümüyle çevre kirliliğini azaltmayı ve doğal kaynakları korumayı hedefliyoruz. Aynı zamanda ekonomiye de katkıda bulunarak atık malzemelerin üretime geri kazandırılmasını sağlıyoruz.

Silivri Hurdacı Telefon Numarası

Silivri hurdacı telefon numarası 0534 844 4677 ‘dir. Bu numara üzerinden bize günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Bu numarayı aradığınızda adres bilgisi vererek evinizden hurdaların alınmasını sağlayabilir veya güncel hurda fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Diğer ulaşım ve iletişim bilgilerimiz için İlke Hurda internet sitemizde bulunan “İletişim” sekmesini inceleyebilirsiniz.

Selimpaşa Hurdacı

Selimpaşa hurdacı hizmetimiz, tüm Silivri ve çevresinde aktiftir. Bu hizmet kapsamında ekibimizle iletişime geçerek hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Firmamızı tercih ettiğinizde;

  • Uzmanlık ve deneyim
  • Geniş satın alım yelpazesi
  • Adil fiyat politikası
  • Hızlı ve güvenilir hizmet gibi avantajlardan yararlanarak hurdalarınızı satabilirsiniz.

Silivri hurdacı hizmeti kapsamında farklı hurda türlerinin alımını gerçekleştirmekteyiz. Ekibimize teslim edebileceğiniz başlıca hurda malzemeleri şu şekilde sıralanır:

  • Demir ve demir alaşımlarından oluşan hurda malzemeleri satın alıyoruz. Demir çelik, demir profil, demir çubuk, demir levha gibi ürünler için müşteri hizmetlerimizden fiyat alabilirsiniz.
  • Bakır hurda çeşitleri için ekibimize ulaşabilirsiniz. Bakır kablo, bakır boru, bakır teller, bakır levhalar gibi ürünlerinizi satın alabiliriz.
  • Alüminyum ve alüminyum alaşımlarından oluşan hurda malzemelerin alımı yapıyoruz. Alüminyum profil, alüminyum kapı ve pencere profilleri, alüminyum levhalar gibi ürünleri değerlendirebiliriz.
  • Plastik malzemelerin hurda olarak alımını yapıyoruz. Plastik şişeler, plastik kaplar, plastik tüpler, plastik torbalar gibi çeşitli plastik hurda malzemelerinizi değerlendirebiliriz.
  • Ayrıca araç hurdası alımı yapıyoruz. Hurda araçların metal ve plastik parçalarını değerlendirerek geri dönüşüm sürecine katkıda bulunuyoruz.

Farklı hurda malzemeleri hakkında bilgi almak veya atık ürünleri satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz, bize ulaşmanızın ardından en kısa sürede adresinizi ziyaret ederek hurdalarınızın alımını gerçekleştirir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Tür Hurda Malzeme Satın Alıyorsunuz?

Demir, kablo, bakır, alüminyum ve plastik gibi her türlü hurda malzemesini satın alıyor ve doğaya kazandırıyoruz. Bu malzemeler dışında farklı ürünlere sahipseniz 0534 844 46 77 numaralı telefondan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Verilen Hurda Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Güncel hurda fiyatları; döviz kurları, hurdanın ağırlığı, değeri ve temizlik durumu gibi faktörlere göre değişkenlik gösterir.

Silivri Dışında Herhangi bir Bölgeye Hurda Hizmeti Veriyor musunuz?

Sakarya, Sinop ve İstanbul gibi birçok farklı bölgede hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir