Hurda Alımı

Esenyurt Hurdacı

Esenyurt Hurdacı

Esenyurt hurdacı, İstanbul’da faaliyet gösteren firmamızın sunduğu bir hizmettir.  İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Esenyurt’ta doğayı korumak ve kullanılmayan ürünleri geri dönüşüme kazandırmak amacıyla bu hizmeti sunmaktayız. Profesyonel ekibimizle sağladığımız Esenyurt hurdacı hizmetimizde adresinize kadar gelir hurdalarınızı toplar ve geri dönüşüm fabrikalarına götürerek doğaya ve ekonomiye katkıda bulunuruz. Sizler de Esenyurt ilçesinde ikamet ediyor ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız bizlere başvurabilirsiniz.

Eskimiş ve artık çalışmayan durumda olan eşyaları toplama hizmetimiz işe yaramayan ürünleri tekrar kullanılabilir hale getirmek için önemlidir. Bu doğrultuda İlke Hurda olarak satıcılarla geri dönüşüm tesisleri arasında köprü görevi üstlenmekteyiz. Sizler de Esenyurt hurdacı hizmetimizden yararlanarak artık işinize yaramayan eşyaları satabilir ve maddi anlamda kazanç elde edebilirsiniz.

Esenyurt Hurda Fiyatları

Hurda Fiyatları
Hurda Bakır 195,17 TL /Kg
Soyma Bakır 212,74 TL /Kg
Demir Hurda 08,59 TL /Kg
Sarı Hurda 120,86 TL /Kg
Hurda Kablo 95,08 TL /Kg
Alüminyum Hurda 45,63 TL /Kg

Esenyurt Hurdacı Numarası

Esenyurt hurdacı numarası üzerinden bizlere kolaylıkla ulaşarak hurdalarınızın satışını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İlke Hurda olarak sunduğumuz bu hizmete 0534 844 4677 telefon numarası aracılığıyla ulaşabilmeniz mümkün. İletişim kurduktan sonra satmak istediğiniz hurdaları paylaşarak hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Esenyurt hurdacı hizmetimizde hurda alım işlemleri aşağıdaki şekilde gerçekleşmektedir:

  • Adresinize gelerek hurdalarınızın hangi türde olduğunu inceleriz.
  • Hurdalarınızı hassas kantarları ile ölçerek kilogram hesabını yaparız.
  • Güncel hurda fiyatlarına bakarak hurdalarınız için sizlere fiyat sunarız.
  • Daha sonra hurdalarınız için sizlere ödeme yaparak güvenilir bir şekilde hurdalarınızı teslim alırız.

Ayrıca satmak istediğiniz hurdaların geri dönüşüme uygun olup olmadığını da incelemekteyiz. Eğer satmak istediğiniz hurdalar geri dönüşüme uygunsa onlar için daha yüksek fiyatlar sunabiliyoruz.

Esenyurt Kağıt Geri Dönüşüm

Esenyurt kağıt geri dönüşüm, hurdacılık hizmetimiz kapsamında sunulan alanlardan biridir. Gereksiz kağıt kullanımı daha fazla ağaç kesimine yol açtığından kağıtların geri dönüşüme kazandırılması oldukça önemlidir. Bizler de sunduğumuz bu hizmette doğayı korumayı ve kullanılmayan kağıtları geri dönüşüme kazandırarak kullanılabilir hale getirmeyi amaçlamaktayız.

Profesyonel ekibimiz Esenyurt hurdacı hizmetimiz kapsamında kağıtları toplar, ayrıştırır ve geri dönüşüm tesislerine ulaştırır. Bu tesislerde kağıtlar yeniden işlenir ve kullanılabilir duruma getirilir. Bu sayede ağaç kesimi minimum seviyeye indirgenerek ormanlık alanlar korunmuş olur.

Esenyurt hurdacı hizmetlerimizle sürdürülebilir bir gelecek için çalışmaktayız.  Bu hizmette doğa için en önemli kaynaklardan biri olan ağaçları korumak amacıyla kağıt toplama işlemi gerçekleştiriyoruz. Sizler de atık ve kullanılmayan eski kağıtlarınızı geri dönüşüme kazandırmak için bizlere ulaşabilir ve doğaya katkı sağlayabilirsiniz.

Esenyurt Hurda Naylon

Esenyurt hurda naylon hizmetiyle naylondan üretilen eşyaları toplayarak geri dönüşüm endüstrisine kazandırmaktayız. Bu hizmette çevreye yüksek oranda zarar veren ve doğada çözünemeyen naylonları toplayıp yeniden kullanımını sağlıyoruz. Eski ve kullanılmayan naylon eşyaların geri dönüşüme kazandırılması için profesyonel ekibimiz özveri ile çalışmaktadır. Hurda naylon hizmetinizde topladığımız bazı ürünler şu şekilde sıralanabilir:

  • Poşet
  • Ambalajlar
  • Kumaş
  • Boru
  • Bant

Esenyurt hurdacı hizmetimiz birçok hurda çeşidi için aktif bir şekilde çalışmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz alanlardan biri de atık naylonlardır. Tecrübeli ekibimiz Esenyurt ilçesindeki naylon ve diğer tüm hurdalarınız için en kısa sürede adresinize gelerek alım işlemlerini gerçekleştirir. Özellikle fabrika atıklarında yüksek oranda ortaya çıkan naylonların geri dönüşüme kazandırılması için bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Esenyurt Plastik Geri Dönüşüm

Esenyurt plastik geri dönüşüm hizmetinde atıl durumdaki plastikleri topluyor ve değerlendiriyoruz. Plastiğin doğada yıllarca çözünmeden kalabildiği düşünüldüğü zaman bu hizmet özellikle doğayı korumak açısından son derece önemlidir. Kullanılmayan plastikleri çöpe atmak yerine biriktirerek bizlere ulaştırabilirsiniz. Ayrıca plastik ürünlerin üretimini azaltmak açısından da bu hizmet önemlidir. Bu doğrultuda ekonomiye katkı sağlamanın yanında çevreyi korumak için de plastik geri dönüşüm hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Esenyurt İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biri olduğu için oldukça fazla miktarda plastik atık ortaya çıkabilmektedir. Bu plastiklerin doğada çözünmesini beklemek yerine geri dönüşüme kazandırılmasını sağlayarak çevrenin korunmasına siz de katkıda bulunabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Esenyurt Hurdacı Hizmeti Hangi Hurdaları Toplamaktadır?

Hurdacı hizmetimiz plastik, kağıt, demir, bakır, çelik, alüminyum gibi hurdaları toplamaktadır.

Hurda Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Hurda fiyatları güncel hurda piyasasına ve satmak istediğiniz hurdaların değerine göre belirlenmektedir.

Hurda Malzemelerini Nasıl Satabilirim?

Hurdalarınızı satmak için bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve hurdalarınızı güvenilir bir şekilde satabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir