Hurda Alımı

Başakşehir Hurdacı

Başakşehir hurdacı

Başakşehir hurdacı hizmeti arıyorsanız, İlke Hurda olarak kaliteli ve profesyonel ekibimizle yanınızdayız. Elinizde bulunabilecek her türlü hurdayı adil değerler belirleyerek alıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini ve çevreye olan katkımızı göz önünde bulunduruyor, en iyi şekilde işimizi yapmak için çalışıyoruz.

Başakşehir hurdacı ihtiyacınızı İlke Hurda ile iletişime geçerek karşılayabilirsiniz. Bizimle çalışarak kazanacaklarınız aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Hurdalarınızı güvenilir bir firmaya teslim ederek geri dönüşüme katkıda bulunmuş olursunuz.
  • Elinizdeki malzemeler değerinden alınır, piyasa değerinin altına asla düşülmez.
  • İlgili, iletişimi kuvvetli ve işbirliğine açık bir ekiple çalışırsınız.
  • Süreçte yaşanabilecek her türlü problemde yanınızda oluruz.

Metal, krom, alüminyum, demir gibi atıklarınızı kilogram hesabı ile satmak için bizimle her zaman 0534 844 4677 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

İkitelli Hurdacı

İkitelli hurdacı, Başakşehir bölgesinde en çok talep gören hizmet noktalarından biridir. Bölgedeki sanayi ve inşaat faaliyetleri sebebi ile oldukça fazla hurda çıkışı olur. Özellikle bu firmaların tüketim atıkları doğaya ciddi zararlar vermektedir. Fakat bu zararlar, geri dönüşüm faaliyetleriyle minimuma indirilebilir. İlke Hurda olarak İkitelli’de verdiğimiz hizmetlerle biz de bunu hedefliyoruz.

Hurdalarınızı bize güvenle teslim ederek atıklarınızı en etkili şekilde geri dönüştürebilirsiniz. Bu sayede hem çevreye zarar vermemiş olursunuz hem de kazanç sağlama şansınız olur. Atıklarınızı İlke Hurda’ya vererek doğaya sağlayacağınız yararlar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Geri dönüştürülen maddeler piyasaya tekrar giriş sağlar, bu da talebi azaltır.
  • Sera gazı emisyonlarının azaltılmasına katkıda bulunur.
  • Sınırlı kaynakların kullanımı azalmış olur.
  • Geri dönüştürülmüş cevherler, daha az enerji tüketir.

Elinizdeki hurdaları adresinize gelip satın almamız için bizimle 0534 844 4677 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Başakşehir Hurda Fiyatları

Başakşehir hurda fiyatları, hurda satışlarında en çok merak edilen konulardan biridir. Hurda fiyatları, kilogram bazında belirlenir ve farklı materyallere farklı fiyatlar biçilir. Kilogram bazındaki fiyatlar belli olsa da, hurdanın durumu, piyasa değerleri ve diğer faktörler sebebi ile değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden elinizdeki hurda özelinde fiyat belirlenmesi en sağlıklı seçenektir.

Farklı malzemelerin kilogram bazında fiyatlandırmaları hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Başakşehir Hurdacı Hakkında

Başakşehir Hurdacı Ne Alır?

Hurdacılar, her türlü kullanılmayan malzemeyi alabilirler. Fakat bazı hurdacılar özel olarak belirli malzemeleri tercih ederler. Bu sebeple, hurdanızı satmak istediğiniz hurdacı ile önceden iletişime geçmeniz önerilir.

Hurdacılar Plastik Alıyor mu?

Evet, hurdacılar plastik hurda alımı da yapmaktadır.

Hurdanın Değeri Nasıl Belirlenir?

Hurdanın değeri, ayrıştırılma işleminden sonra belirlenir. Malzemeler türlerine göre ayrıştırıldıktan sonra tartılır. Tartma sonucunda, kilogram fiyatı üzerinden değer belirlenir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir