Hurda Alımı

Beykoz Hurdacı

Beykoz hurdacı

Beykoz hurdacı hizmetlerimizden yararlanarak elinizdeki atıl malzemelerin çevre dostu bir şekilde geri kazandırılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece ülkemiz kaynaklarının sürdürülebilir bir şekilde kullanılmasına katkıda bulunabilirsiniz. Hurdacılığın rolü, geri dönüştürülebilir atıkları doğru şekilde yönetmek ve kaynakların verimli kullanılabilmesini sağlamaktır. İlke Hurda olarak bu konuda üzerimize düşen sorumluluğu, en doğru şekilde yerine getirmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Firmamız, Beykoz hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek ve doğaya katkıda bulunabilmek adına hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Yüksek standartlarla sürdürdüğümüz bu hizmette en önemli prensibimiz, %100 müşteri memnuniyetini elde etmektedir. Bu doğrultuda hurdalarınızı adresinizden teslim alıyor, değerinin karşılığını ödüyor ve geri dönüştürüldüğünden emin oluyoruz.

Eğer firmamızın avantajlarından yararlanarak hurda satışı gerçekleştirmek istiyor ancak fiyatını merak ediyorsanız WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurdaların fotoğrafını göndererek müşteri temsilcilerimizden ortalama fiyat almanız mümkündür. Anlaşmamızın ardından adresinize gelen ekibimiz hurdalarınızı inceleyerek en doğru fiyatı sizlere teklif eder.

Kavacık Hurdacı

Kavacık hurdacı olarak verdiğimiz hizmetlerde; profesyonel ekip ve donanımlı ekipmanlarla hurda atıkları etkili bir şekilde toplayarak geri dönüşüm tesislerine yönlendiririz. Tüm geri dönüşüm sürecini yakından takip ederek atık hurdaların yeniden ham maddelere dönüştüğünden emin oluruz. Beykoz hurdacı hizmetlerimiz kapsamında Kavacık bölgesinden de ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Eğer hangi hurda türlerini ham madde oluşturmak üzere topladığımızı merak ediyorsanız aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

  • Bakır hurda
  • Krom hurda
  • Demir hurda
  • Sarı hurda
  • Plastik hurda
  • Kağıt hurda
  • Kablo hurda

Yukarıda yer alan hurda atık türlerinden birine sahipseniz İlke Hurda olarak sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Üstelik firmamızı ziyaret etmenize gerek dahi kalmadan alım-satım işlemleriniz gerçekleşecektir. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde adresinize kadar gelerek hurda durumdaki materyalleri teslim alırız. Hem Kavacık hem de Beykoz hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılamak istediğinizde size en yakın hurdacı firması olacağımızı garanti ediyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Beykoz Hurdacı Ne Alır?

Beykoz hurdacı firması olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında; bakır, krom, demir, sarı, plastik, kağıt ve kablo ürünleri hurda olarak alırız. Bunun haricinde araba aküsü ve benzeri elektronik eşyaların alımını da gerçekleştiririz.

En Pahalı Hurda Nedir?

Hurdacı firmalar tarafından hemen hemen her türlü ham madde hurda atık olarak teslim alınmaktadır. Hepsinin farklı fiyatlandırmaları vardır ve içlerinden en pahalısı altın hurdadır.

Pet Şişeleri Nereye Verebilirim?

Elinizde bulunan pet şişe ve benzeri plastik hurdaları bizimle iletişime geçerek firmamıza verebilirsiniz. Adresinizden teslim alacağımız hurdaları, geri dönüşüm tesislerine teslim ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir