Hurda Alımı

Ankara Hurdacı

Ankara Hurdacı

Ankara hurdacı hizmetleri, başkentte en gelişmiş olan iş kollarından biridir. İlke Hurda olarak Ankara’da geri dönüşüm için pek çok atıl malzeme çeşidini topluyoruz. Sektör içerisinde öncü kuruluşlardan biri olan firmamız, şehrin bütün ilçelerinde ve mahallelerinde en çok tercih edilen hurdacılar arasında bulunuyor. İl genelinde bulunan ve hurda değeri taşıyan her türlü eşya, malzeme ve materyal için, adil fiyat belirleyerek alım-satım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Ankara hurdacı işleri kapsamında atık ve kullanılmayan malzemelerin düzenli olarak toplanması, çevre temizliğine büyük katkı sağlar. Belirli yerlerden temin edilen hurdaları sırasıyla ayrıştırır, temizler, presler ve geri dönüşümleri yapılmak üzere ilgili tesislere göndeririz. Sektördeki bu faaliyetlerimiz, doğanın korunması açısından büyük öneme sahiptir. İlke Hurda hizmetleri iletişim numarasından bizlere ulaştığınız takdirde siz de gelecek nesillerin güzel bir dünyada yaşaması için destek olabilirsiniz.

Ankara’nın En Büyük Hurdacısı

Ankara’nın en büyük hurdacısı olarak bilinen firmamız, yılların verdiği tecrübeyle sektör içerisinde en kaliteli hizmeti sunar. Ekonomiye ve çevre temizliğine büyük katkı sağlayan Ankara hurdacı hizmetlerimizden yararlandığınızda ek kazanç elde etmenize olanak tanıyoruz.

Başkentte ve çevre illerde faaliyet gösteren firmamız, hurda değeri olan, işlevlerini yitirmiş, eskimiş ve geri dönüşüme uygun malzemeleri adil fiyatlandırma politikasıyla toplar. Aldığımız hurdaları, tekrar kullanmak üzere geri dönüştürülmesi için profesyonel şekilde hareket ederiz. Plastik, kağıt, cam, eski eşyalar, demir, inşaat atıkları ve buna benzer hurdalar, ilde en çok toplanan çeşitlerdir. Tecrübeli kadromuz ve gelişmiş ekipmanlarımızla Ankara hurdacı hizmeti için en çok hurda temin ettiğimiz alanlar şu şekilde sıralanır:

 • İş yerleri
 • Konutlar
 • İnşaat şantiyeleri
 • Okullar
 • Mağazalar
 • Alışveriş merkezleri
 • Lokanta ve kafeler
 • Çöp kutuları
 • İmalat tesisleri
 • Sanayi siteleri
 • Fabrikalar
 • Hastaneler
 • Marketler

Bütün bu merkezlerden toplanan hurda çeşitleri, geri dönüşümleri olabilen ve yeniden kullanılmaya hazır, ham madde haline gelen materyallerdir. Ankara hurdacı hizmeti veren firmamız Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan alınan izinler dahilinde faaliyet gösterir. Buna bağlı olarak hurda değerlerinin belirlenmesi, hurda tesisimizin düzeni ve olması gereken hijyenik şartlar, her zaman yasal çerçeveye uygundur.

Ankara Hurda Alanlar

Ankara hurda alanlar için karşınıza birçok firma çıkabilir. Hurda alım ve satım işlerinde güvenilir fiyatlar üzerinden çalışmak önemlidir. Bu nedenle kurulduğumuz günden bu yana İlke hurda olarak sizlere güvenilir fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini prensip haline getiren firmamıza ait 0534 844 4677 iletişim numarasından ulaşarak hurdalarınızı değerlendirebilir, Ankara hurdacı hizmetlerinden en kısa sürede yararlanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Hurdacı Hizmeti Nasıl Alınır?

İl genelinde hurdacı hizmeti almak için bizlere resmi web sitemiz ve iletişim numaramızdan ulaşmanız yeterlidir.

Ankara Hurda Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ankara ilinde hurda fiyatları, çeşitli nedenlerden dolayı değişir. Bu fiyatların belirlenmesinde günlük metal borsası baz alınır.

Ankara’da En Değerli Hurda Çeşidi Hangisidir?

İl genelinde en değerli hurda çeşidi metal hurdalardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir