Hurda Alımı

İzmit Hurdacı

İzmit Hurdacı

İzmit hurdacı hizmetleri sunan İlke Hurda firmamız, bölge halkının güvenle atık malzemelerini satmasına yardımcı olur. Faaliyetleriye sektörün öncü isimlerinden biri olmayı da başarmıştır. Firmamız, kaliteli hizmet prensibiyle elinizde bulunan atık ürünleri toplayarak ek gelir elde etmenize olanak tanır. Diğer yandan geri dönüşümü destekleyerek doğaya ve ülke ekonomimize fayda sağlamayı amaçlar.

Hurdacılık, geri dönüşüm bilincinin öne çıkmasıyla birlikte son yıllarda popülerleşen meslek dallarından biri haline geldi. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde hizmet vermeye devam eden  firmamız İzmit hurdacı şubesi ile halkımızdan  farklı  hurda türlerini alırız.

Müşterilerimizden satın alarak bünyemize kattığımız bazı hurda çeşitleri aşağıdaki biçimde sıralanabilir:

 • Alüminyum
 • Bakır
 • Kablo
 • Çinko
 • Demir
 • Plastik

Müşterilerimize büyük kolaylık sağladığımız İzmit hurdacı hizmetinden, siz de yararlanmak istiyorsanız hızlı ve kaliteli hurda alım işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.

İzmit Hurdacı Telefon Numaraları

İzmit Hurdacı telefon numaraları sayesinde müşterilerimiz, atık hurda işlemleri için firmamıza rahatlıkla ulaşabilir. İnternet sitemizde yer alan 0534 844 4677 numarasından müşteri hizmetlerimizle anında iletişim kurabilirsiniz. Diğer yandan hızlı bir şekilde WhatsApp üzerinden bizlere ulaşmak isterseniz sitemizde bulunan hattımıza, hurdalarınız hakkında bilgiler vererek fotoğraf atabilirsiniz. Bu işlemlerin ardından belirttiğiniz adrese doğru yola çıkan uzman ekibimizle birlikte hurdalarınız hakkında fiyat bilgisi veriyoruz.

Atık malzemelerin fiyatını aşağıda sıraladığımız bazı kriterler değiştirir:

 • Londra Merkez Bankası
 • Döviz Kuru
 • Arz Talep dengesi
 • Piyasa Değişimi
 • Hurdanın türü, kalitesi, miktarı

Hurda fiyatları, sürekli değişkenlik gösteriyor olsa da müşterilerimizi mağdur etmeden profesyonel İzmit hurdacı ekibimizle birlikte adil fiyatlar sunmayı prensip haline getirdik.  Satış öncesi, dilerseniz atık malzemeler hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız mümkündür.

Sıkça Sorulan Sorular

Hurda Alım Süreci Nasıl İşliyor?

Atık hurdalarını satmak isteyen müşterilerimiz, iletişim hattımız üzerinden bizlere ulaşır. Hurdanın türü, miktarı, kalitesi ve daha birçok özelliği göz önünde bulundurularak fiyat bilgisi verilir. Ardından müşterinin kapısına kadar giderek atık malzemeler belirlenen ücretle  alınır.

İlke Hurda Firması Güvenli midir?

Hurdacılık sektöründe başarılarıyla konuşulan İlke Hurda firması, güvenilir bir hizmet vermekle birlikte müşterilerinin sorun yaşamamaları için elinden geleni yapar. Güvenilir ödeme yöntemleriyle elden nakit veya internet bankacılığından havale imkanıyla müşterilerinin ücretini teslim eder.

Alınan Hurdanın Hangi Özelliklerine Bakılır?

Satın alınacak hurdanın; öncelikle cinsine ve kullanılmışlık seviyesine bakılır. Az kullanılmış veya yıpratılmamış ürünler, daha yüksek fiyattan alınır. Kalitesi, miktarı gibi özellikler de hurda alım işlemi için önemli diğer ayrıntılardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir