Hurda Alımı

Bodrum Hurdacı

Bodrum hurdacı

Bodrum hurdacı bölgesinde hizmet veren ekibimiz, Akdeniz’de ve tüm dünyada hayati bir önem taşıyan geri dönüşümü, büyük bir ciddiyetle yerine getiriyor. Kaliteli üretimi, desteklemek ve hammadde sektöründe çeşitliliği artırmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizle her bir atığın ihtiyaç duyulan alanlara ulaşmasına özen gösteriyoruz. Sektörlerin gereksinim duyduğu ham madde ihtiyacını karşılayabilmek için alımını yaptığımız bazı hurda çeşitleri şunlardır:

  • Krom
  • Bakır
  • Alüminyum
  • Pirinç

Elinizdeki farklı tür hurdalar için de bizimle iletişime geçerek bilgi almanız mümkündür. Çeşitli ürünlerden ortaya çıkan atıkların, doğada kaybolmak üzere çevreye atılması, büyük bir zarara neden olur. Bunun yerine tekrar tekrar kullanabileceğimiz maddeler haline gelmesi için elinizde bulunan atıkların alım-satım işlemlerini  Bodrum hurdacı hizmetlerimizden yararlanarak yapabilirsiniz.

Bodrum Hurdacı Telefon Numarası

Bodrum hurdacı telefon numarası aracılığıyla ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabilirsiniz. Bodrum hurdacı tesisimize ulaştırmak istediğiniz atıkları, belirli standartlar çerçevesinde inceleyerek değerlendiriyor, sektördeki önemlerine ve taşıdıkları niteliklere göre fiyat biçiyoruz.

Krom, bakır, alüminyum gibi hurdaların her biri için farklı yöntemler izleyerek geri dönüşüm yapıyor ve ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılmak üzere merkezlere dağıtıyoruz. Atıkların değerlendirme süreçleriyle ilgili Bodrum hurdacı ekiplerimizden bilgi almak için bizimle WhatsApp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Atıkların türleri ve taşıdığı özellikler birbirinden farklıdır. Her malzeme farklı bir sektörde ham madde veya yan ham madde olarak kullanılır. Bu sebeple atıkların doğru bir şekilde değerlendirilmesi ve ihtiyaç duyulan alana gönderilmesi, geri dönüşümün amacına ulaşması amacıyla Bodrum hurdacı hizmetimizi profesyonel faaliyetlerimiz çerçevesinde gerçekleştiriyoruz.

Bodrum hurdacı hizmeti veren İlke Hurda firmamızla iletişime geçebileceğiniz hatlar üzerinden hurda çeşitlerinin hangi aşamalardan geçtiğini ve hangi hurdanın ne şekilde değerlendirildiğini öğrenebilirsiniz. Mesaj ve fotoğraf üzerinden olduğu gibi telefon aracılığıyla da görüşme sağlayarak hurdalarınızın durumunu sorgulayabilirsiniz. Her bir ürün merkezimize geldikten sonra titizlikle incelenir ve ham madde özelliklerine göre özenle değerlendirilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sarı Pirinç Hangi Alanlarda Kullanılır?

Sarı pirinç başka maddelerle birleştirilerek uçak sanayisi, elektrik, madalya ve heykel, mücevher, ampul, kurşun gibi çeşitli üretim alanlarında kullanılabilir.

Alüminyum Neden Tercih Edilir?

Alüminyum, lastik ve sünek bir yapıya sahip olmasının yanında yansıma özelliği yüksek, iç ve dış mimaride estetik yönü kuvvetli bir maddedir. Aynı zamanda işlemesi kolay olduğu için tercih edilir.

Boş Aküler Hurda Olarak Değerlendirilir Mi?

Dış yüzeyinde bulunan malzemeler sebebiyle aküler de bir hurda, geri dönüşüm açısından önemli malzemeler olarak değerlendirilir. Elinizde bulunan boş aküleri, geri dönüştürülebilmesi için en yakınınızda bulunan İlke Hurda firmamıza ulaştırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir