Hurda Alımı

Beşiktaş Hurdacı

Beşiktaş Hurdacı

Beşiktaş hurdacı, İlke hurda firması olarak İstanbul’da sağladığımız hizmetlerden bir tanesidir. Bu hizmette; kullanım ömrü dolan eşyaları  topluyor ve geri dönüşüme kazandırarak çevreye katkıda bulunuyoruz. Birçok farklı hurda türünü toplayan profesyonel ekibimiz, özveriyle çalışmaktadır. Dilediğiniz adrese kadar geliyor ve en güvenilir şekilde hurda toplama işlemini gerçekleştiriyoruz. Eğer siz de Beşiktaş ilçesinde ikamet ediyor ve elinizdeki hurdaları satmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Hurdacılık sektörüne verdiğimiz önem doğrultusunda kaliteli ve profesyonel hizmet sunmak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda Beşiktaş hurdacı olarak topladığımız birçok farklı hurda türü vardır. Bunların başlıcaları şu şekilde sıralanabilir:

 • Bakır
 • Çinko
 • Kalay
 • Demir
 • Kablo
 • Pirinç
 • Krom

Beşiktaş hurdacı hizmetimiz, işe yaramayan ve artık kullanılamaz durumda olan malzemeleri toplayarak tekrar kullanılabilir hale getirmeyi amaçlar. Bu hususta sağladığımız hizmetten faydalanmak için  0534 844 4677 telefon numarası üzerinden bize istediğiniz zaman rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Hurda Alanlar

Beşiktaş hurda alanlar arasında yer alan hizmetimiz, belirttiğiniz adrese kadar gelerek hurdaları teslim almaktadır. Ek olarak alanında deneyimli ekibimiz, güncel hurda fiyatları doğrultusunda malzemelere fiyat biçerek güvenilir bir hizmet sunar. İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Beşiktaş için sağlanan Beşiktaş hurdacı hizmetimizden aşağıdaki nedenler doğrultusunda faydalanabilirsiniz:

 • Müşteri dostu ve adil fiyatlandırmalar sunarız.
 • Olabildiğince hızlı hurda alımını gerçekleştiririz.
 • Alanında bilgili ekibimiz, hurdaları cinsine göre ayırır.
 • Ücretlendirmeyi, hızlı bir şekilde gerçekleştiririz.
 • Hurdaları aldıktan sonra geri dönüşüme kazandırarak doğaya katkıda bulunmaya yardımcı oluruz.

Eski malzemelerin en verimli şekilde değerlendirilmesi için Beşiktaş hurdacı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca hurdalar, hassas kantarla ölçülüp dikkatli bir şekilde fiyat hesaplaması yapılacağı için güvenilir bir alım satım işlemi gerçekleştirmeniz mümkün. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız size en kaliteli hizmeti sunmaya özen gösterir.

Beşiktaş Hurdacı Hakkında

Hurda Alım Süreci Nasıl İşler?

İlgili telefon numaramızla  bize ulaştıktan sonra belirttiğiniz adrese gelir, hurdalara cinsine göre ayırır,  hassas kantarla ölçer ve fiyat hesaplamasını yaptıktan sonra hurdalarınızın alımını gerçekleştiririz. Daha sonra hurdaları geri dönüşüm tesislere ulaştırırız.

Hurda Alımının Yapıldığı Yerler Nerelerdir?

Hurda alımının en çok yapıldığı yerler arasında; şantiyeler, iş merkezleri, üretim tesisleri, fabrikalar, oto tamirhaneleri ve sanayi siteleri yer almaktadır.

Hurda Fiyatları Neye Göre Belirlenmektedir?

Hurda fiyatlarının belirlenmesinde birçok farklı etken rol oynamaktadır. Bunlar arasında; hurdanın cinsi, güncel hurda fiyatları ve satmak istediğiniz materyallerin miktarı gibi faktörler yer alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir