Hurda Alımı

Balıkesir Hurdacı

Balıkesir hurdacı

Balıkesir hurdacı hizmetleri dahilinde hurdalarınızı adresinizden alıp geri dönüştüren İlke Hurda olarak sektörün önde gelen isimlerindeniz. Hurdalarınızı büyük bir hassasiyetle inceleyip geri dönüştürülebilecek miktarını tespit ettikten sonra sizlere en yüksek fiyatı verip hurdalarınızı satın alıyoruz.

Balıkesir hurda ücretlendirmesi yaparken her hurda çeşidinin ve her miktarın farklı ücretlendirmesi olacağı için özel ücretlendirmeler yapıyoruz. Tüm hurdaları Balıkesir hurda borsasına uygun şekilde ücretlendiriyoruz.

Miktarı önemli olmaksızın tüm hurdaları en fazla miktarda dönüşebileceği şekilde ayrıştırmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede hem müşterilerimize önerdiğimiz alım ücreti en yüksek seviyede oluyor hem de tekrardan üretime katkı sağlayarak ülke genelinde geri dönüşümü destekliyoruz. Balıkesir hurda hizmetlerimiz kapsamında geri dönüşümün safhaları şu şekildedir:

  • Hurdalarınızı adresinizden alıp atıl miktarını doğru şekilde tespit ederek hurdaların ücretlendirmelerini yapıyoruz.
  • Ücretlendirme sonrası müşterimizle görüşüp hurdalarını satın alıyoruz.
  • Hurdalar alındıktan sonra tesislerimizde eritilip tekrardan ham madde haline getiriliyor.

Ham madde ihtiyacını temin ettiğimiz bu süreç sonucunda hem hurdalarını satan müşterilerimizin hem de ülkemizin kazanmasını sağlıyoruz.

Balıkesir Hurdacılar Sitesi

Balıkesir hurdacılar sitesi içinde bulunan pek çok hurdacı arasında en çok tercih edilen İlke Hurda bünyesinde hurdalarınızı sizden alıp geri dönüştürüyoruz. Üstelik hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmak için sizin ekstra bir işlem yapmanıza gerek bırakmıyoruz. Telefon numaramız ve web sitemiz üzerinden Balıkesir hurdacı hizmetine ulaşabilir, güvenle hurdalarınızı satabilirsiniz. Ekibimiz hemen adresinizi ziyaret ederek hurdalarınızın alımını gerçekleştirir. Balıkesir çevresinde en çok hurda alımı yaptığımız noktalar aşağıdaki gibidir:

  • Sanayi alanları
  • İş yerleri
  • Çöp toplama merkezleri
  • Marketler
  • Okullar
  • Hastaneler
  • Tamirhaneler

Hurda alımını daha sık yaptığımız yukarıdaki noktalar haricinde istediğiniz her yerden hurdalarınızın satışı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Balıkesir hurdacı hizmetleri içerisinde en güvenilir ve en yüksek fiyat garantili hizmeti sağladığımız için Balıkesir’in en çok tercih edilen hurdacılarından biriyiz. Hızlı ücretlendirme, alanında profesyonel ekip ve yıllara dayanan tecrübeyle müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Hurdalar Satılabilir?

Demir, alüminyum, sarı, bakır, çinko, plastik, kablo gibi hurdaların alımını yapabilmekteyiz. Farklı bir hurda türü satmak istediğiniz takdirde 0534 844 4677 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Hurdacılık Neden Yapılır?

Hurdacılık, günümüz dünyasında seri tüketimin ve azalan ham madde miktarının oldukça artması sebebiyle yapılmaktadır. Bu sayede ham maddenin bitmemesi ve hurda satanların gelir elde etmesi amaçlanmaktadır.

Elimdeki Hurdaları Nasıl Değerlendirebilirim?

Elinizdeki hurdaları en yüksek kazançlı ve en profesyonel şekilde Balıkesir hurda web sitemiz veya telefon numaramız üzerinden bizlere ulaşarak değerlendirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir