Hurda Alımı

Antalya Hurdacı

Antalya hurdacı

Antalya hurdacı bölgesinde, değerli ve yeniden kullanılabilir malzemeleri geri dönüştürmek amacıyla hizmet veren ekibimiz, doğanın korunması ve ham madde üretimi için büyük bir özenle çalışır. Aşağıdaki hususlarda bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

  • Hurda alımı talepleri ve süreci
  • Hurda fiyatları
  • Geri dönüşüm

7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimiz tüm bu konularda merak ettiğiniz soruları yanıtlar ve hurdacı talepleriniz için ekiplerimizi anında adresinize yönlendirir.

Antalya Hurdacı Telefon Numaraları

Antalya hurdacı telefon numaraları aracılığıyla firmamızı arayarak alım yaptığımız atık türlerini öğrenebilir ve fiyatlandırma süreciyle ilgili bilgi edinebilirsiniz. Bakır, demir, krom ve pirinç en çok işlem yaptığımız maddelerdir. Antalya hurdacı hizmetlerimiz kapsamında uzman ekibimiz bu maddelerin ayrıştırılması, ölçülmesi ve fiyatlandırılmasıyla detaylıca ilgilenir.

Her bir atık türü farklı nitelikleriyle fiyatlandırılır. Sektördeki önemi, borsa verileri, arz- talep dengesi, yıpranma durumu ve miktarı bu nitelikler arasında yer alır. Antalya hurdacı hizmetimizden yararlanmadan önce atıkların fiyatlandırılmasıyla ilgili merak ettiğiniz detayları öğrenmek için 0534 844 4677 telefon numarası üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Antalya Hurdacılar Sitesi

Antalya hurdacılar sitesi, çeşitli atıkları değerlendirebileceğiniz bir bölgedir. Bölgede birçok madde geri dönüştürülerek kullanıma geri kazandırılır. Ham madde ve yan ham madde ihtiyacını karşılamak üzerine farklı fabrikalara ya da üretim merkezlerine gönderilir. Bu noktada Antalya hurdacı hizmetlerimizle İlke Hurda olarak biz de hurda satıcıları ve üretim tesisleri arasında köprü görevi üstlenmekteyiz.

Antalya Hurda Alanlar

Antalya hurda alanlar, neredeyse her atık türü üzerinde çalışır. Firmamız ham madde üretiminde büyük bir önem taşıyan krom, demir, bakır, pirinç gibi atıklar için alım yapmaktadır. Ekibimizle iletişime geçmenizin ardından adresinize gelerek elinizdeki hurdaları türünü özenle inceliyor, yıpranma durumunu ve miktarını hesapladıktan sonra piyasa önemini göz önüne alarak fiyatlandırıyoruz.

Antalya hurdacı hizmetimiz kapsamında firmamıza satışını yapabileceğiniz başlıca hurda türlerinden biri bakırdır. Geri dönüşüm sektöründe fazlasıyla önemli olan bir madde olan bakır, soyulmuş ve yanık gibi farklı türlere sahiptir. Pek çok ürünün üretim aşamasında ham madde ihtiyacını karşılayan bakır, geri dönüşüm işlemine alınmadan önce piyasadaki talebe göre değerlendirilir. Firmamızın alımını yaptığı bakır hurda çeşitlerinden bazıları şunlardır:

  • Soyulmuş bakır
  • Kırkambar
  • Lama bakır hurdası
  • Tel bakır hurdası
  • Kalaylı bakır hurdası

Bakır dışında pirinç, krom, demir, alüminyum gibi diğer önemli maddeler de benzer şekilde firmamız tarafından alınarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Merkezimize ulaştırdığınız bu atıkları, üretim sektöründeki değerine göre sınıflandırarak değerlendirmekteyiz. Böylelikle her bir atık türü, etkin olduğu piyasada hak ettiği değer verilerine göre fiyatlandırıyoruz. Siz de hem elinizdeki hurdalardan maddi kazanç elde etmek hem e geri dönüşüme katkıda bulunmak için Antalya hurdacı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sarı Hurda Türleri Nelerdir?

Sarı hurda, pirinç olarak da bilinir. Sarı çubuk ucu, sarı pirinç ve musluk olarak farklı atık türlerinden oluşur.

Krom Hurdası Neye Göre Fiyatlandırılır?

Neredeyse her atık türünde olduğu gibi krom da piyasadaki arz-talep dengesi, borsa verileri, ürünün cinsi ve miktarı gibi farklı kriterler odağında fiyatlandırılır. Kromun fiyatlandırılmasında, atık miktarı önemli bir yer tutar.

En Çok Nerede Hurda Bulunur?

Değerli olan maddelerin atıkları en çok üretim merkezlerinde ortaya çıkar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir