Hurda Alımı

Adana Hurdacı

Adana Hurdacı

Adana Hurdacı hizmetiyle bölge halkına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan İlke Hurda firmamız, sektörün önde gelen isimlerindendir. Müşterilerimizin elinde bulunan atık malzemeleri, uygun koşullarda alarak sorunsuz bir hizmet sunuyoruz. İlk prensibimiz, uzman ekibimizle birlikte ücretlendirmeyi yapıp müşterilerimizi memnun etmektir. Elinizde bulunan hurdalar hakkında bilgi sahibi olmak için gerekli adımlar şunlardır:

  • Hurda alım işlemleri için mesafenin uzunluğu hesaplanıp en uygun şekilde ücretlendirme yaparak kapınıza kadar geliyoruz.
  • Profesyonel ekibimizle birlikte hurdanın türünü, geri dönüşüme uyguluğunu belirliyoruz.
  • Atıl malzemenin miktarını doğru ölçerek müşterilerimizi mağdur etmemeye özen gösteriyoruz.
  • Hurdalar için değerinde fiyat teklifinde bulunuyoruz.

Yukarıdaki işlemler kapsamında, hurda satım için tercih edebileceğiniz Adana hurdacı hizmetimiz, atıl malzemelerden ek gelir elde etmenizi sağlar.

Adana Hurdacılar Sitesi

Adana hurdacılar sitesi bölgesinde birçok hurdacı firması hizmet verir. Farklı firmaların yer aldığı bu alanda, İlke Hurda firmamız, profesyonel çalışma prensibiyle ön plana çıkar. Çok uzun zamandır gerçekleştirdiğimiz Adana hurdacı hizmetiyle siz de adil fiyatlarla hurda alım-satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Adana hurdacı ekibimiz,  birçok bölgeye ulaşım sağlayarak geniş kapsamlı bir hurda alım hizmeti sunar. Adana için verdiğimiz hizmet bölgelerinde, en çok hurda aldığımız alanlar şu şekilde sıralanır:

  • Sanayi Bölgeleri
  • Tamirhaneler
  • Fabrika çevresi
  • İnşaat alanları
  • Esnaflar

Sektörde uzun yıllardır bulunan, güvenilir ve kaliteli hizmetler sunan İlke Hurda firmamız, Adana bölgesinde yaşayan ve elinde bulunan atık malzemeleri satmak isteyen kişilerin, bu hizmetten yararlanmasını sağlar. İletişim kurduğunuzda Adana hurdacı uzman ekibimiz, adresinize gelerek atıl malzemeleri sizden alır ve türüne göre ayrıştırıp geri dönüşüm işlemleri için fabrikaya götürür.

Adana Hurdacı Telefonları

Adana hurdacı telefonları, geniş hizmet yelpazesiyle ön planda olan firmamıza müşterilerimizin 7/24 ulaşmalarını sağlar. Hurda alım-satım işlemleri hakkında bilgi almak için 0534 844 4677 veya 0530 768 77 90 numaralarımızı arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan Whatsapp hattımıza, elinizde bulunan hurdanın türü ve miktarı ile alakalı bilgi verip fotoğrafını atarak ön fiyat konusunda, destek ekibimizden bilgi almanız mümkündür.

Alım-satım işlemi yaptığımız birçok hurda çeşidi vardır. Demir, plastik, kablo, sarı hurda, bakır, çinko, alüminyum bünyemizde bulunan hurda çeşitlerinden bazılarıdır. Sizler de çeşitli atık hurdalarınızın satışından kazanç elde etmek isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hurdacı Fiyatlarını Hangi Etmenler Etkiliyor?

Döviz kuru, hurdanın kalitesi, türü ve miktarı fiyat değişimi yaşanmasına sebep olan  etmenler arasındadır.

Minimum Hurda Alım Miktarı Nedir?

Adana hurdacı hizmetimizde atık malzemelerin alınma işleminde, miktarın alt sınırı bulunmaz. Miktarı önemsemeden her çeşit atık hurdaları, kapınıza kadar gelerek alıyoruz.

Hurdacılar Ne Satar?

Hurdacılık, kazanç sağlamak isteyen müşterilerin elden çıkardığı atık malzemeleri toplayarak, geri dönüşümünü sağlamak ve çevreyi korumak amaçlı yapılan bir meslektir. Kullanılmış, ömrünü doldurmuş ve hasarlı atık malzemeleri, hurdacılar gelir elde etmek isteyen müşterilerden alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir