Hurda Alımı

Sultanbeyli Hurdacı

Sultanbeyli Hurdacı

Sultanbeyli hurdacı hizmeti, evinde hurda eşya bulunan ve bu eşyaları geri dönüşüme kazandırarak nakite çevirmek isteyen herkesin almak isteyeceği bir hizmet türüdür. Özellikle evinizde artık kullanılmayan ve hurda olarak değerlendirebileceğiniz eşyaları Sultanbeyli hurdacı firmalarına satmayı düşünebilirsiniz. Fazlalık eşyaları evinizden çıkararak yaşam alanınızı rahatlatabilir, hurdalar üzerinden gelir elde edebilirsiniz.

İlke Hurda olarak, yıllardır Sultanbeyli ve çevresinde hurda alımı yapıyoruz. Hurdalarınızı sizden alarak yüksek fiyatlandırmalar üzerinden ödemesini nakit olarak yapıyoruz. Alımını yaptığımız hurda çeşitlerini ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Bakır hurdası
  • Demir hurdası
  • Sarı hurda
  • Alüminyum hurdası
  • Çelik hurdası
  • Kurşun hurdası
  • Plastik hurdası
  • Kâğıt hurdası

Evinizde artık işlevini kaybetmiş ve kullanılmayan eşyalar bu listedeki materyalleri içeriyorsa bilgi almak için bizi 0534 844 4677 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.

Sultanbeyli Hurda Alanlar

Sultanbeyli hurda alanlar, her geçen gün artıyor. Bunun nedeni ise insanların hurda konusunda daha fazla bilinçlenmesidir. Bir eşya atıl duruma geldikten sonra değerlendirmenin en verimli yolu, hurda satışıdır. İlke Hurda olarak, hurda kapsamına giren her türlü eşyanızı güncel fiyat listelerinde yer alan kilogram ya da ton fiyatından satın alırız.

Sultanbeyli hurdacı arayışınızda, adını her zaman güvenilirliği ile duyuran firmamızdan teklif alarak siz de evinizdeki atıl durumdaki eşyalardan kurtulabilirsiniz. Hızlı fiyat bilgisi almak için sitemizdeki WhatsApp hattından bizlere ulaşabilirsiniz. Hurdalarınızın fotoğrafını tarafımıza göndererek uzman ekibimizin değerlendirmesini öğrenebilirsiniz. Adresiniz ofisimize uzaksa adresten hurda alım hizmeti de talep edebilirsiniz.

Sultanbeyli Hurdacı Hakkında

Hangi Eşyaları Hurda Olarak Satamam?

Hurda olarak satabileceğiniz eşyaların geri dönüşebilecek metallere sahip olması gerekir. Çünkü bu metaller fabrikalar tarafından dönüştürülür ve değerlendirilir. Hurda olarak satılamayacak eşyalar ise şu şekildedir: Bebek bezi, karton bardak, strafor köpük, yapışkan bant, tıbbi atıklar, plastik poşet ve yoğurt kabı. Bu malzemelerin hurda olarak bir değeri bulunmamaktadır.

Hurda Satışı Yaptıktan Ne Kadar Sonra Paramı Alabilirim?

Hurdayı sattığınız firma, Londra Metal Borsası ve hurda malzemelerim güncel durumuna  göre değişkenlik gösterir. Bizler, İlke Hurda olarak hurda eşyalarınızı teslim aldığımız anda değerine bakıp doğru fiyatlandırma sonucunda ödemenizi anında nakit olarak yaparız.

Hurda Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Her hurdanın fiyatı farklıdır. Fiyatları belirleyen faktörler taşıma maliyetleri, hurdanın cinsi ve miktarı, söz konusu hurdaya olan arz ve taleplerdir. Bu faktörler göz önünde bulundurularak hurda eşyanızın fiyatı belirlenir. Güncel fiyat listelerini sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir